EXPEDUJEME IHNEĎ! doručenie do 2–3 dní – Bezpečný nákup, možnosť platby na dobierku    

info@xdomacnost.sk

Upratujte jednoducho s účinným pomocníkom Swivel Swipper

Upratovanie podláh patrí k najmenej obľúbeným činnostiam väčšiny z nás, bohužiaľ je ale potreba robiť to pravidelne. Dnešná moderná doba nám ponúka množstvo vynálezov a zlepšovákov aj v oblasti upratovania. Pokiaľ si môžeme túto neobľúbenú prácu čo najviac uľahčiť, prečo to neurobiť? Nie je nič horšie ako upratovanie so zlými pomôckami.

Upratujte jednoducho s účinným pomocníkom Swivel Swipper
Cena:

18,35 €

Ušetríte 43% z ceny

18,35 €
nedostupné
Strážiť dostupnosť

Pokiaľ neznášate špinavú podlahu a neustále omrvinky na podlahe, skončite s nimi navždy! Pri každej nečistote už nemusíte vyťahovať nepraktický, ťažký a veľký vysávač, ktorý Vám na viac zaberá veľa miesta. Nahraďte ho bezdrôtovým elektrickým mopom Swivel Sweeper, s ktorým dosiahnete lepšieho výsledku, a na viac o veľa jednoduchším spôsobom.

Tento dômyselný pomocník je veľmi skladný, ľahký a pritom maximálne výkonný. Funguje na jednoduchom princípe, kde sa na spodnej časti mopu nachádzajú rotačné valce a kefy, ktoré perfektne zachytávajú nečistoty a prach. Jedná sa o novú technológiu pri čistení podláh, požadovaný efekt pri upratovaní je zaručený. Kefy vďaka rotácii a silnému saciemu výkonu vyčistia aj tie najhoršie dostupné miesta.

Mop má prepracovaný systém kĺbov, vďaka ktorým sa už nemusíte pri upratovaní ohýbať a šetríte tak svoj chrbát. Na viac Vám pri práci nebudú nikde prekážať káble, pretože mop Swivel Sweeper je bezdrôtový a na jedno nabitie vydrží fungovať až 45 minút. Potom ho ľahko a rýchlo nabijete v nabíjacom adaptéri. Odpad z mopu vysypete jednoducho a bez akéhokoľvek kontaktu so špinou. Odolný konštrukčný materiál zaručuje dlhú životnosť tohto mopu. Bezdrôtový mop neváži ani jeden kilogram, tzn. Upratovanie s ním hravo zvládnu aj deti a seniori. Môžete ho použiť na rôzne povrchy – od parkiet, drevených podláh, dlažby, linolea, keramických povrchov.

Udržať čistý koberec alebo bezchybnú podlahu dá naozaj zabrať. Vyberte si bezdrôtový mop Swivel Sweeper, ktorý zaručuje jednoduchú a ľahkú manipuláciu. Zbytočné káble sa Vám nebudú motať okolo nôh či nábytku, nebudú Vás obmedzovať v pohybe a upratané tak budete mať za malú chvíľu!

zobrazit detail produktu
sticky01

reklamácie bez starostí

Zavolajte a my
pre tovar prídeme
zadarmo

Viac informácií
sticky02

30 dní na vrátenie peňazí

Zvoz tovaru
zadarmo

Viac informácií
Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.