+421 220 812 503

Doprava a platba

Ceny dopravy

Přehled cen dopravy Platba dobierkou Platba vopred Zdarma pri objednávke nad
Slovak Parcel Servis kuriérska služba 3,5 EUR 3 EUR 29 EUR
Slovenska Pošta 3,75 EUR 3 EUR 100 EUR
Zasielkovna.sk – 131x v SR 2 EUR 2 EUR 20 EUR


Dodacie lehoty

Pri každom produkte na našom eshope uvádzame dodaciu lehotu. Ak potrebujete zistiť, kedy bude zásielka doručená vami zvoleným spôsobom dopravy, prehľad nájdete pri každom produkte v tabuľke „Keď teraz produkt objednám, kedy ho dostanem?“.

Skladom: Produkt budeme pri objednávke do 14. hodiny v ten istý deň expedovať a do dvoch až troch pracovných dní bude kuriérom doručený na vašu adresu.

Na ceste: Produkt je na ceste od dodávateľa do nášho centrálneho skladu v Písku (CZ). Termín naskladnenia uvádzame vždy v tabuľke dostupnosti, rovnako ako predpokladaný dátum doručenia alebo osobného vyzdvihnutia.

3 – 5 dní: : Produkt je na sklade u niektorého z našich dodávateľov. Je teda nutné počítať s dodacou lehotou 3 – 5 pracovných dní. Tento čas potrebujeme na dopravenie produktu do nášho skladu a následnému vyexpedovaniu na vašu adresu.

Slovak Parcel Servis kuriérska služba

Doprava kuriérskou službou SPS predstavuje dodanie do dvoch až troch pracovných dní po odovzdaní balíčku prepravcovi v našom centrálnom sklade Expedíciu vám vždy potvrdíme sms a emailom vrátane čísla zásielky a odkazu na sledovací systém služby Geis, v ktorom môžete kontrolovať cestu zásielky k vám.

Ako prebieha doručenie zásielky službou SPS? Kuriér privezie balíček na uvedenú dodaciu adresu v pracovný deň medzi 8. a 18. hodinou. Ak vás nezastihne, budete kontaktovaní telefonicky. Kuriér sa potom pokúsi zásielku znovu doručiť v nasledujúci pracovný deň. Ak ani vtedy nebudete na dodacej adrese prítomní, tovar sa vráti späť do nášho skladu a objednávka bude automaticky stornovaná. Radi by sme upozornili, že presnú hodinu doručenia nie sme schopní zaistiť ani oznámiť.

Viditeľne poškodené alebo rozbalené zásielky, prosím, nepreberajte. Kontaktujte nás na infolinke 220 812 503, aby sme sa dohodli, ako ďalej postupovať.

Ak vám do troch pracovných dní od prijatia sms a emailu o expedícii nebude balíček doručený a prepravná služba sa s vami nespojí, kontaktujte, prosím, náš zákaznícky servis na linke 220 812 503.

Přehled cen dopravy Platba dobierkou Platba vopred Zdarma pri objednávke nad
Slovak Parcel Servis kuriérska služba 3,5 EUR 3 EUR 29 EUR


19x osobný odber v SR – Zasielkovna.sk

Radi by ste využili možnosť osobného prevzatia Vašej objednávky? Prajete si objednaný tovar prevziať bez fronty na pošte či je pre vás zložite čakať doma na kuriéra? Sme radi, že práve Vám môžeme ponúknuť novú službu Zasielkovna.sk.

Upozorňujeme, že odberné miesta sú prevádzkované spoločnosťou Zásilkovna, s. r. o. Nejde o predajne ani pobočky xdomacnost.sk. Tovar nie je možné na mieste vybrať ani vyskúšať. Odberné miesta slúžia iba na prevzatie vopred objednaného tovaru.


Načítání: seznam poboček osobního odběru
Vyzdvihnutie zásielky
Vaša zásielka bude na odbernom mieste Zasielkovna.sk pripravená do dvoch pracovných dní po odoslaní balíku z expedičného skladu. Expedíciu potvrdzujeme sms a emailom. O tom, že pre Vás je pripravená zásielka k osobnému odberu Vás Zasielkovna.sk informuje SMS správou a emailom. Zásielku nie je možné vyzdvihnúť skôr, než toto potvrdenie obdržíte. Následne beží štandartne 7dňová doba na vyzdvihnutie zásielky, samozrejme ide zjednať aj iný termín. V prípade, že je zásielka na dobierku, vydá ju Zasielkovna.sk na základe informácií o čísle objednávky a uhradení celej čiastky v hotovosti. V prípade, že zásielka bola uhradená predom, vyžaduje Zasielkovna.sk predloženie dokladu totožnosti, bez ktorého objednávka nebude vydaná.

Přehled cen dopravy Platba dobierkou Platba vopred Zdarma pri objednávke nad
Osobný odber Zásilkovna.cz 2 EUR 2 EUR 20 EUR

Možnosti platby

Pre váš maximálny komfort ponúkame niekoľko spôsobov prevedenia platby. Stačí zvoliť ten, ktorý je pre vás najpohodlnejší. Možnosti platby pre vašu objednávku sa vám zobrazia v rámci voľby spôsobu dopravy.

Dobierka: Platba na dobierku znamená, že za balíček zaplatíte priamo kuriérovi prepravnej služby Geis, ktorý vám zásielku privezie. Stručne povedané, cenu balíčka uhradíte v hotovosti pri prevzatí.

Platba vopred na účet:Ak zvolíte platbu vopred na účet, zašleme vám po spracovaní vašej objednávky podklady pre prevedenie platby na váš email. Ako variabilný symbol platby je potrebné vždy uviesť číslo objednávky. Po pripísaní platby na náš účet objednávku odošleme. V prípade, že vašu platbu nedostaneme do piatich pracovných dní, budeme nútení objednávku stornovať.

Platba kreditnou kartou / prostredníctvom PayPal: Prajete si objednávku uhradiť cez internet kreditnou kartou či z PayPal účtu, zvoľte prosím túto možnosť pri voľbe spôsob platby. Následne objednávku potvrdíte a budete automaticky presmerovaný do platobného rozhrania.
Pre platbu kartou v ľavej časti stránky prosím vyplňte číslo Vašej karty, dátum platnosti a CSC kód /posledné trojčíslie uvedené na rubu karty/. Následne potvrdíte transakciu a potom je nutné stlačiť tlačidlo pre návrat k predajcovi a na našom e-shope Vám bude potvrdené dokončenie objednávky.
Pre platbu prostredníctvom PayPal sa najskôr prihláste k Vášmu účtu PayPal v pravej časti stránky platobného rozhrania, zkontrolujte uvedené údaje a potvrďte platbu. Potom je nutné vrátiť sa na naše stránky, kde bude objednávka dokončená.

Platba v hotovosti pri osobnom odbere: Pri odbere na výdajnom mieste Uloženka.cz v Bratislave môžete platiť iba v hotovosti, platobné karty neakceptujeme. Ďakujeme za pochopenie.

sticky01

reklamácie bez starostí

Zavolajte a my
pre tovar prídeme
zadarmo

Viac informácií
sticky02

30 dní na vrátenie peňazí

Zvoz tovaru
zadarmo

Viac informácií
Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.