EXPEDUJEME IHNEĎ! doručenie do 2–3 dní – Bezpečný nákup, možnosť platby na dobierku    

info@xdomacnost.sk

Uľahčite si prácu v kuchyni s krájačom Slap Chop

Baví Vás varenie, ale nemáte príliš v láske neustále krájanie potravín, ktoré je k príprave jedál nutné? Vaše pokrmy sú síce chutné, ale chcelo by to zrýchliť ich prípravu?

Uľahčite si prácu v kuchyni s krájačom Slap Chop
Cena:

3,30 €

Ušetríte 54% z ceny

3,30 €
nedostupné
Strážiť dostupnosť

Nemáte radi krájanie cibule a uslzené oči s tým spojené? Ušetrite si čas a uľahčite si prácu v kuchyni s jedinečným krájačom Slap Chop, ktorý seká a krája rýchle, ľahko a bezpečne. S týmto moderným a jednoduchým pomocníkom hravo zvládnete krájanie a sekanie všetkých možných druhov ovocia a zeleniny, ďalej syrov, salámou, vajec, orechov, húb a podobne. Všetko pokrájate rýchle a jednoducho.

Budete prekvapený, aké ľahké je používanie krájača na ovocie a zeleninu Slap Chop, stačí jeden pohyb. Nie je potreba silu, ani žiadne väčšie zručnosti, iba párkrát stlačte a je to. Na viac je používanie krájače veľmi bezpečné, Vaše prsty sa nikdy nedostanú do styku s ostrými nožmi. A čo je tiež dôležité, jeho čistenie nezaberie veľa času, stačí opláchnuť pod tečúcou vodou. Vďaka malým rozmerom ho môžete mať stále na kuchynskej linke a vždy po ruke.

Pokiaľ chcete mať zeleninu či ovocie nakrájané na hrubšie kúsky, stačí krájač raz stlačiť. A pokiaľ si prajete krájať či sekať na jemno, stačí stlačiť viackrát za sebou. Pri každom stlačení sa krájací nôž automaticky potočí a vy tak budete mať behom chvíle požadované potraviny nakrájané na malé kúsočky. Platí jednoduchá rovnica – čím viac stlačení, tým menšie kúsky. A nebojte sa, nie je potreba vyvíjať žiadnu veľkú silu, s krájačom môžu kľudne pracovať aj deti. Jeho obsluha je velmi jednoduchá a pohodlná, na viac bez akéhokoľvek neporiadku okolo.

S krájačom Slap Chop ušetríte pri varení veľa času a práce. Je jednoduchý, praktický a nepotrebuje elektrinu. Je ideálnym pomocníkom pri krájaní zeleniny, ako je cibule, cesnak, mrkva, uhorka, paprika či ovocie ako sú jablká, hrušky, ananás, banán apod. Či pripravujete šalát alebo iba zeleninovú oblohu, keď potrebujete najemno nakrájať cibuľu na guláš či posekať orechy do nejakého lahodného dezertu, vo všetkých prípadoch Vám prácu uľahčí krájač Slap Chop. Dajte požadované potraviny na pevnú plochu, postavte nad ne krájač, stlačte dlaňou jeho vrchnú časť a máte hotovo!

zobrazit detail produktu
sticky01

reklamácie bez starostí

Zavolajte a my
pre tovar prídeme
zadarmo

Viac informácií
sticky02

30 dní na vrátenie peňazí

Zvoz tovaru
zadarmo

Viac informácií
Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.