EXPEDUJEME IHNEĎ! doručenie do 2–3 dní – Bezpečný nákup, možnosť platby na dobierku    

info@xdomacnost.sk

Nie je mletie ako mletie

Nie je to ako vo filme Pyšná princezná, kedy starí mlynári točili prsty a hovorili: „melieme, melieme“. Možno si hovoríte, že namlieť nejakú surovinu vôbec nie je problém. Vezmete robota, vsypete požadovaný obsah, otočíte kolieskom a je hotovo. Mlieť sa dá ale aj inak. V ručných mlynčekoch je jednak isté čaro, nezaberajú veľa miesta a ľahko sa čistí. Namlieť sa dá veľa potravín. Či už sa jedná o mäso, pečivo, kávu alebo korenie. V prípade posledných dvoch uvedených sa u domáceho mletia jedná o pridanú hodnotu. Získate niečo, čo skrátka nevyčarujete z namletého vrecka, či už je akokoľvek dobre vákuované. Ide o neodolateľnú vôňu, ktorá sa rozvinie po okolí, len čo mletie zahájite. Poďme sa teda pozrieť, čo všetko, a na čom môžeme zomlieť.

Nie je mletie ako mletie

Kupovaná strúhanka pravdepodobne nemá takú chuť, akú si predstavujete. Ideálne je preto si vyrobiť vlastnú, krásnu a voňavú. Hodiť sa k tomu bude mlynček na strúhanku. Prostredníctvom rôznych bubienkov k tomuto mlynčeku toho ale máte možnosť umlieť ďaleko viac. Napríklad si na ňom nastrúhate zeleninu na veľké slzy, nameliete orechy, dokonca si budete môcť pripraviť aj výborné halušky.

Mlynčekov na korenie je veľká rada. Voliť môžete napríklad medzi gravitačným elektrickým, elektrickým alebo mechanickým. Lákavú vôňu kávy môžete umocniť tým, že si zrnkovú kávu umeliete doma. Možno, že si pamätáte na staré mlynčeky u babičiek, ktoré okolo seba vyžarovali pohodovú atmosféru. S každým otočením kľučky sa šírila príjemná vôňa široko ďaleko. Nostalgickú náladu si môžete zakaždým vykúzliť tým, že si podobný mlynček zaobstaráte a doprajete si možnosť prípravy voňavej kávy. A nakoniec nemožno nespomenúť úpravu mäsa. Zomlieť si mäso podľa vlastných predstáv a nespoliehať sa na polotovar, chce rada z nás. Máte tak totiž možnosť vybrať si kúsky mäsa, ktoré sa vám budú hodiť. Tým pádom dobre viete, z čoho sa báječná sekaná alebo iná mäsová dobrota bude skladať. Do žalúdka predsa patrí len to najlepšie.

S týmito báječnými pomocníkmi si môžete jednoducho pripraviť voňavé a chutné jedlo vždy, keď je práve budete potrebovať.

sticky01

reklamácie bez starostí

Zavolajte a my
pre tovar prídeme
zadarmo

Viac informácií
sticky02

30 dní na vrátenie peňazí

Zvoz tovaru
zadarmo

Viac informácií
Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.