EXPEDUJEME IHNEĎ! doručenie do 2–3 dní – Bezpečný nákup, možnosť platby na dobierku    

info@xdomacnost.sk

Jednoduché triky pre zaujímavejšiu kúpeľňu

Ak pri rekonštrukcii kúpeľne disponujete menším rozpočtom, nemusí to nutne znamenať, že túto miestnosť nezariadite pekne, vkusne a zaujímavo. Existujú totiž triky, ako vybaviť kúpeľňu luxusom a oživiť ju aj bez väčšej investície. Aj lacné kúpeľne môžu vyzerať draho.

Jednoduché triky pre zaujímavejšiu kúpeľňu

Uteráky Prítomnosť uterákov v kúpeľni má svoje logické opodstatnenie. Lenže okrem toho, že si do nich utierame ruky po umytí či si nimi osušíme mokré telo po sprche, môžeme ich použiť aj na dekorovanie a zvýraznenie priestoru vďaka ich zaujímavej farebnosti. Luxusne vyzerajúce zrolovania uterákov nemusíme nájsť len v päťhviezdičkových hoteloch, ale aj v našej kúpeľni.

Sviečky Kúpeľňa s prirodzeným denným svetlom je pre mnohé domácnosti vzácnosťou. V panelákových bytoch môžeme o niečom takom len snívať. Našťastie existujú sviečky, ktorých prítomnosť sa postará o nefalšovanú romantickú náladu. Kúpte si zaujímavo vyzerajúci sviečky vo farbe uterákov či obkladov a atmosféra v kúpeľni bude hneď inakšia. A pokiaľ sviečky budú navyše voňať, bude ich efekt ešte mimoriadnejší. Kúpeľ pri sviečkach nepatrí len do luxusných kúpeľní. Menšie kúpeľne ich tiež radi uvítajú.

Zrkadlo Zrkadlo zvyčajne tvorí jeden z hlavných bodov, na ktoré nám po vstupe do kúpeľne padne zrak. A to je príležitosť priložiť ruku k dielu. Štýlový vzhľad, excentrický rám alebo neobyčajná farba zrkadiel sú devízy, z ktorých môžeme veľa vyťažiť. Minimalisticky ladenú kúpeľňu môžeme vkusne oživiť pomocou nejakého výrazného až extravagantné­ho kúsku.

Kvety Starostlivosť o kúpeľňu nám dáva celkom zabrať. Bežne nepremýšľame nad tým, že by sme ju ozdobili nejakou okrasnou zeleňou. Ale verte či neverte, kvety kúpeľni veľmi pristanú a navodia v nej príjemnú a útulnú atmosféru. Kvety v kúpeľni dokážu urobiť naozajstné zázraky a premeniť túto miestnosť na oázu pokoja alebo jej naopak dodať trochu života a originality. Záleží samozrejme na tom, aké kvety zvolíme, a tiež na tom, kde a do akej nádoby ich umiestnime.

Oleje Vôňa kvetín nie je jediná, ktorá môže kúpeľňu zútulniť. Esenciálne oleje na rozdiel od syntetických nezamoria chemicky malý priestor kúpeľne, ale práve naopak. Vyplní ho charakteristickou a príjemnou vôňou. Okrem toho, že sa vďaka vybranej vôňi budeme cítiť lepšie, vôňa na prírodnej báze sa postará aj o relaxačný účinok.

Košíky Úložný priestor je veľkou témou každej domácnosti. A bohužiaľ, kúpeľňa je na tom väčšinou pomerne skromne. Skriňu s uterákmi do nej asi nedáme. Avšak nebuďme voči metrom štvorcovým tak skeptickí, vždy sa dá nájsť nejaké uspokojivé riešenie. Štýlové prútené koše sa postarajú o trendy look, a navyše budú vaše prípravky a kozmetické doplnky prakticky uložené.

Umenie To, čo by sme v kúpeľni naozaj nečakali, je výrazná váza s kyticou kvetov, obraz či soška. Zbavme sa zábran a zariaďme si kúpeľňu podľa vzoru luxusných a priestranných kúpeľní, kde má svoje isté miesto netradičná mozaika či iný efektný umelecký prejav. Našinec nemá vo zvyku do kúpeľne inštalovať výtvarné umenie. Skúsme sa preto inšpirovať inými krajinami a vziať si z nich pre našu kúpeľňu to najlepšie. Soška rada zaplní miesto v prázdnom rohu kúpeľne a obraz sa postará o malú terapiu šokom.

sticky01

reklamácie bez starostí

Zavolajte a my
pre tovar prídeme
zadarmo

Viac informácií
sticky02

30 dní na vrátenie peňazí

Zvoz tovaru
zadarmo

Viac informácií
Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.